Mecz Wisla Krakow kontra Ruch Chorzów na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana: 1-1

Wisla Krakow kontra Ruch Chorzów 1-1. Dnia 2022-09-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Wisla Krakow a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wisla Krakow oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Luis Fernández 27' 1-0 D. Szczepan 59' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Jaroch 42' I. Jelic Balta 78'

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Swedrowski 2' K. Michalski 45'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Marciniak. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Wisla Krakow stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza a Ruch Chorzów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi niezwykle interesujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak B. Jaroch T. Swedrowski stale gwarantują wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że spotkania nie są warte uwagi. Systematycznie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Wisla Krakow oraz Ruch Chorzów i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.