Spotkanie pomiędzy Piast Gliwice i Ruch Chorzów zakończone wynikiem 0-0 dnia 2023-08-26 18:00 na stadionie Stadion Miejski

Piast Gliwice vs Ruch Chorzów wynik spotkania 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Ruch Chorzów zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-08-26 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Piast Gliwice a Ruch Chorzów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Piast Gliwice: Arkadiusz Pyrka 32' Michał Chrapek 44' Patryk Dziczek 59'

Żółte kartki Ruch Chorzów: Kacper Michalski 23' Maciej Sadlok 82'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Slask Wroclaw a Ruch Chorzów zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Raków Częstochowa.

Oddani kibice z zapałem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Arkadiusz Pyrka Kacper Michalski nierzadko zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska nudne. Systematycznie trafiamy na spektakularne asysty oraz bramki, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Piast Gliwice oraz Ruch Chorzów jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.