Spotkanie Śląsk Wrocław II kontra Ruch Chorzów zakończone wynikiem 1-1

Pierwsza połowa meczu między Śląsk Wrocław II a Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-05-14 15:00 na stadionie Stadion Oporowska odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 33 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: P. Samiec-Talar 42' 1-0 K. Kasolik 90' 1-1

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: L. Gerstenstein 28' M. Mlynarczyk 47' B. Borun 48' A. Bukowski 52' M. Idzik 68' S. Bergier 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: V. Markovic 8' F. Nawrocki 75' R. Zubkov 87' K. Kasolik 90' P. Sikora 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny sędzia spotkania to P. Idzik. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Śląsk Wrocław II stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i . Kolejno natomiast Ruch Chorzów z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wierni kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi L. Gerstenstein V. Markovic wielokrotnie zaserwowały własnym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i gole, bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między piłkarzami okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż zmagania nie są warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Śląsk Wrocław II i Ruch Chorzów jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Oporowska.