Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-08-27 15:30 odbył się mecz pomiędzy Ruch Chorzów oraz Nieciecza zakończony wynikiem 2-1

Ruch Chorzów kontra Nieciecza, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-08-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Ruch Chorzów oraz Nieciecza.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Ruch Chorzów oraz Nieciecza zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: P. Sikora 18' 1-0 W. Biedrzycki 23' 1-1 T. Swędrowski 48' 2-1

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 67'

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 24' M. Grabowski 62' A. Kadlec 71' M. Ambrosiewicz 89'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Ruch Chorzów stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak D. Szczepan W. Biedrzycki nieprzerwanie gwarantują kapitalnym fanom mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Ruch Chorzów oraz Nieciecza jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.