Spotkanie Resovia Rzeszów vs Ruch Chorzów zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-10-08 18:00

Resovia Rzeszów vs Ruch Chorzów, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Ruch Chorzów wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-08 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 13. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Gole strzelali: Pedro Vieira 9' 1-0 D. Szczepan 66' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Morys 14' B. Kwiecien 55' D. Morys 64' M. Mroz 90' P. Wojciechowski 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Wojtowicz 36' P. Szur 57' K. Kasolik 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: D. Morys 64'

Główny sędzia spotkania - J. Małyszek. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz ŁKS Łódź natomiast Ruch Chorzów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Kibice śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z zdolnych napastników oraz obrońców zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak D. Morys T. Wojtowicz nieprzerwanie gwarantują kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, wspaniałe gole i asysty, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż zmagania nie są interesujące. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Resovia Rzeszów oraz Ruch Chorzów z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.